آموزش دریافت لینک وکد معرف

شما با استفاده از کد معرف اختصاصی که به طور سیستمی برای هر کاربری در هنگام ثبت نام ایجاد می‌گردد دوستان خود را به روناک دعوت کنید و برای خود و دوستانتان اعتبار خرید دریافت کنید.

فقط کافیست دوستان شما از طریق لینک کد معرف یا با وارد کردن کد معرف، ثبت نام خود را انجام دهند تا سیستم به طور خودکار امتیاز معرفی را در حساب شما اعمال کند همچنین امتیاز ثبت نام دوستان شما هم لحاظ می‌گردد؛ در ادامه با ثبت سفارش دوستانی که از طریق کد معرف شما ثبت نام نموده و خرید خود را از سایت انجام داده‌اند، بعد از تکمیل سفارش مبلغ به عنوان هدیه در کیف پول هر دو طرف اعمال می‌گردد که می‌توانید برای خریدهای بعدی خود از این اعتبار استفاده کنید.

 

** درحال حاضر امتیاز کد معرف به شرح زیر است:

 

    -- ثبت نام با کد معرف: درصورتی که کاربری از طریق کد معرف در سایت ثبت نام کند مبلغ 5،000 تومان برای کاربر معرف و کاربر جدید لحاظ می‌گردد.

 

     -- ثبت سفارش با کد معرف: مبلغ 20،000 تومان برای کاربر معرف و کاربر جدید بابت اولین سفارش در نظر گرفته شده که بعد از نهایی شدن سفارش در حساب کاربری هر دوطرف اعمال می‌گردد.

 

پس دوستان خود را به خرید از فروشگاه روناک دعوت کنید تا از امتیازات خرید برای خود و دوستانتان بهره‌مند شوید.

 

1- برای دریافت لینک و کد معرف خود ابتدا وارد حساب کاربری خود در سایت روناک پروتئین شوید.

 

 

2- در بخش حساب کاربری وارد بخش دعوت از دوستان شوید.

 

کد معرف سایت روناک پروتئین

 

3- در بخش دعوت از دوستان شما می‌توانید کد خود را کپی کنید و در اختیار دوستان خود قرار دهید تا درهنگام ثبت نام از آن استفاده کنند، یا لینک کد معرف را در اختیار دوستان خود قرار دهید تا از طریق این لینک ثبت نام خود را انجام دهند.

 

صفحه کد معرف سایت روناک پروتئین

 

4- بعد از این که دوستان شما از طریق کد معرف ثبت نام نمودند و خرید خود را انجام دادند، مبلغ هدیه بعد از تایید نهایی سفارش در کیف پول شما و دوستانتان اعمال می‌گردد.

 

کیف پول سایت روناک پروتئین

 

5 - شما در بخش کیف پول می‌توانید مبالغی که از طریق کد معرف برای شما لحاظ گردیده را مشاهده نمایید.

 

کد معرف روناک پروتئین